Sigortalı taşımacılık, eşyalarının taşınmasını isteyen kişileri bir nevi güvence altına alıyor.. Taşınma sürecinde en büyük endişe eşyaların taşınma sırasında olmadık kazaların başımıza gelip gelmeyeceğidir. Taşımacılık sektöründe birçok firma Sigortalı eşya taşıma kavramını maalesef siz değerli müşterilerimizi yanlış bilgilendirmektedir. Toprak Nakliyat taşımacılık sektöründeki faaliyetlerini dürüstlük ilkesi ve tamamen güven üzerine kurmuştur. Bu bağlamda sigortalı nakliyat hakkında doğru bilgileri aktarıyoruz. Denizli evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerimizi güvenle sunuyoruz.

Sigortalı Taşımacılık nedir? Neler Sigorta Kapsamındadır

Sigorta işlemi sadece eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında oluşabilecek trafik raporuyla belgelenmiş olan trafik kazaları sonucu meydana gelmiş olan hasarlarda devreye girmektedir. Bunun haricinde eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek hasarları hiçbir sigorta şirketi karşılamamaktadır. Böyle bir işlemin olabilmesi için her eşya taşıma öncesi ve sonrasında ekspertiz raporu hazırlanması gerekir. Böyle bir hizmet de nakliye hizmetlerinden daha fazla bir bedelin ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Eşyalarınızın taşıma sorumluluğu taşıma sırasında oluşabilecek sorunlar tamamen yüklenici firma sorumluluğundadır. Eşyalarınızın bireysel olarak güvence altına alınmasını ister iseniz Nakliyat Emtia Sigortası yapılmalıdır. Denizli sigortalı taşımacılık için bizlere ulaşabilirsiniz.